KONST / Litografier / Färglitografi 14342152
nr 1434 2152
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 37/300. Färglitografi, bildmått: 26x37, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:27:43
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
600 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer